نقشه محل برگزاری نمایشگاه، کارگاه و همایش
صفحه اصلی > نحوه حمایت
.: نحوه حمایت

 

      از همه حامیان همایش ملّی شکلات، قهوه و شیرین کننده های طبیعی تقدیر می شود و پشتیبانی این عزیزان، بسیار ارزشمند است. با احترام به استحضار می رسد آماده سازی برای همایش ملّی شکلات، قهوه و شیرین کننده­ های طبیعی در حال انجام است و منتظر استقبال از طرف حامیان متعدد در این رویداد مهم هستیم. همانطور که در ادامه آمده است، تعدادی از امکانات حمایتی برای انتخاب شما حامی محترم در نظر گرفته شده است. لطفاً در مورد نیازهای خاص یا الزاماتی­که ممکن است شرکت شما داشته باشد، با دبیرخانه همایش تماس بگیرید. مولفه های اصلی بسته های حمایت مالی موجود در همایش، بازاریابی موثر و مطرح شدن بیشتر نام تجاری آن حامی محترم است تا فرصت ها برای ارتقای این صنعت در کشور و رونق روزافزون محصولات آن سازمان محترم فراهم شود.

انواع حمایت

1-  مالی: جهت دریافت غرفه در نمایشگاه جنبی همایش با توجه به شرایطی که در بسته حمایتی(مربوط به منوی بسته حمایتی در قسمت پائین منوی اسپانسر) آمده است و یا پرداخت هزینه های دلخواه از همایش نظیر مکان، بسته اهدایی، پذیرایی و ... .

2-  معنوی: اطلاع رسانی در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی تأثیرگزار، کمک به برگزاری همایش و ... .

3-  اهدایی: در اختیار قرار دادن امکانات قبل و حین همایش به صورت نرم افزاری، سخت افزاری و مواردی نظیر کتب علمی، بروشورهای آموزشی و... .

 

درخواست به دو طریق

1-  دبیر اجرایی همایش آقای دکتر سید مرتضی جوادی راد به شماره همراه 09132943084

2- نامه درخواست به ایمیل همایش به آدرس پست الکترونیکیmbiology.products@gmail.com  ارسال شود.

 

اگر پیشنهاد دیگری در مورد نحوه حمایت از همایش دارید، لطفاً با دبیرخانه همایش تماس بگیرید.

 

جهت دریافت فایل بسته حمایتی  به قسمت به منوی بسته حمایتی در قسمت پائین منوی اسپانسر مراجعه نمائید.